Witamy w Gabinetach Medycznych Twój Doktor

Troska o Wasze zdrowie jest naszym powołaniem

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w poszczególnych zakładkach znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz wskazówki jak przygotować się do danej wizyty.

Ginekologia

W zakresie ginekologii oferujemy Paniom kompleksowe badania profilaktyczne, leczenie schorzeń ginekologicznych, menopauzy, diagnostykę i leczenie niepłodności, a także poradnictwo antykoncepcyjne, w tym oparte na metodach naturalnych.

Położnictwo

W zakresie położnictwa oferujemy naszym Pacjentkom przygotowanie do ciąży oraz jej prowadzenie, od momentu stwierdzenia ciąży do jej rozwiązania. Zapewniamy troskliwa opiekę w oparciu o najwyższe standardy Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Położników, starannie oceniamy wyniki badań oraz wykonujemy kontrolne badania USG.

Ginekologia dziewczęca

W naszych Gabinetach otaczamy opieką dziewczynki i kobiety w każdym wieku, poczynając od momentu narodzin, nastolatki, po kobiety dojrzałe.

MonaLisa Touch™ w ginekologii

Laser MonaLisa Touch™, został stworzony z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety. Zabiegi MonaLisa Touch™ wyróżnia zupełna lub nieznaczna inwazyjność oraz minimalny okres rekonwalescencji lub jego całkowity brak.

Leczenie hemoroidów metodą skleroterapii

Skleroterapia to nieinwazyjny sposób leczenia żylaków odbytu przy użyciu wideoskopu, pod kontrolą wzroku. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, niesie niewielkie ryzyko powikłań.

Medycyna estetyczna

Jest to dziedzina medycyny zajmująca się kompleksowym odmładzaniem i redukcją niedoskonałości, co przekłada się nie tylko na poprawę jakości życia, ale także rozwiązuje wiele problemów natury zdrowotnej.

Badania obrazowe

W naszych Gabinetach oferujemy szeroką listę badań obrazowych(USG). Badania obrazowe pozwalają na zobrazowanie zmian fizjologicznych oraz patologicznych zachodzących w organizmie. Są także najlepszą metodą kontrolowania przebiegu ciąży oraz rozwoju płodu.

Fizjoterapia uroginekologiczna

Fizjoterapia uroginekologiczna to nowoczesna dziedzina fizjoterapii zajmująca się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń w obrębie miednicy.

Kinesiotaping

Kinesiotaping czyli plastrowanie dynamiczne jest jedną z metod fizjoterapii. Polega na naklejaniu na ciało specjalnych, elastycznych plastrów.

Masaż ciążowy

Ciąża jest dla kobiety etapem ogromnych zmian fizycznych i emocjonalnych, dlatego warto w tym okresie znaleźć czas na zadbanie o siebie i swoje ciało. Masaż w okresie prenatalnym jest terapią kojącą i dobroczynną, wpływającą dodatnio na samopoczucie kobiety.

Depilacja laserowa
Motus AX Deka

To bezpieczny, komfortowy i skuteczny zabieg pozwalający trwale usunąć niechciane owłosienie z wybranych, nawet najwrażliwszych obszarów ciała.

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym cennikiem oferowanych przez nas usług.

Zespół

Zapraszamy do poznania naszego zespołu, współpracujemy z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi specjalistami w swoich dziedzinach. 

Ewa Paszkiewicz

Doktor Ewa Paszkiewicz-Juszczak jest założycielką Gabinetów Medycznych Twój Doktor. Studia medyczne ukończyła w Gdańsku w 1991r. Specjalizację II stopnia uzyskała w 2003r. Swoje zawodowe doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa AMG oraz w Klinice Leczenia Niepłodności i lecznictwie otwartym. Więcej…

Józef Kozłowski

Doktor Józef Kozłowski jest doświadczonym specjalistą ginekologii i położnictwa. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 1982r. Specjalizację drugiego stopnia w tej dziedzinie uzyskał w 1993r. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w szpitalu oraz w praktyce lekarskiej. W 2015 roku uzyskał certyfikat PTG w zakresie badań serca płodu. Więcej…

Ewelina Piątkowska

Ewelina Piątkowska jest dyplomowaną kosmetolożką. Studia pierwszego stopnia ukończyła w 2014 roku. W 2020 roku uzyskała certyfikat z zakresu obsługi lasera MonaLisa Touch.  Więcej…

Karolina Krajewska

Karolina Krajewska jest dyplomowaną fizjoterapeutką. Studia magisterskie ukończyła na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W Gabinetach Medycznych Twój Doktor zajmuje się zdrowiem kobiecym jako fizjoterapeutka uroginekologiczna. Więcej…

Kontakt i rejestracja

Zapraszamy do rejestracji on-line oraz telefonicznej.
W przypadku braku możliwości pojawienia się na wizycie, bardzo prosimy o jej odwoływanie. Ze względu na duże zainteresowanie wizytami i brak wolnych terminów, niestawienie się na wizycie będzie skutkowało zablokowaniem możliwości rejestracji online.

Ewa Paszkiewicz — Rejestracja on-line

Ewa Paszkiewicz — ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Troska o Wasze zdrowie jest naszym powołaniem.