Doktor Ewa Paszkiewicz-Juszczak jest założycielką Gabinetów Medycznych Twój Doktor. Studia medyczne ukończyła w Gdańsku w 1991r. Specjalizację II stopnia uzyskała w 2003r. Swoje zawodowe doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa AMG oraz w Klinice Leczenia Niepłodności i lecznictwie otwartym. Pani doktor stale uczestniczy w szkoleniach i konferencjach w Polsce jak i za granicą, nieustannie doskonali się i aktualizuje wiedzę medyczną. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów z zajściem w ciąże, w tym opartych na metodach naturalnych, prowadzeniu ciąży, zaburzeniach endokrynologiczne, leczeniu menopauzy. Od 15 lat uczestniczy w kursach i szkoleniach Ginekologii Dziecięcej co pozwala jej zajmować się kobietą od jej najmłodszych lat do okresu starości. Od 6 lat zajmuje się również ginekologią estetyczną tj. leczeniem laserowym w tym rewitalizacją pochwy, nie trzymaniem moczu oraz skleroterapią hemoroidów. Swój zawód wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Doktor Józef Kozłowski jest doświadczonym specjalistą ginekologii i położnictwa. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 1982r. Specjalizację drugiego stopnia w tej dziedzinie uzyskał w 1993r. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w szpitalu oraz w praktyce lekarskiej. W 2015 roku uzyskał certyfikat PTG w zakresie badań serca płodu. Specjalizuje się w ultrasonografii ciąży oraz perinatologii. W gabinetach Medycznych Twój Doktor wykonuje badania prenatalne. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach rozwijając swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Krzysztof Juszczak jest doświadczonym, certyfikowanym masażystą. Specjalizuje się w masażu kobiet ciężarnych. Certyfikat uzyskał w 2016 roku i od tego czasu doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Masaż wykonywany jest u pacjentek Gabinetów Medycznych Twój Doktor pod ścisłym nadzorem lekarza.

Pan Krzysztof pełni także funkcję opiekuna naszych pacjentek, koordynuje rejestrację telefoniczną oraz dba by pilne wizyty odbywały się w możliwie jak najszybszym terminie.

Ewelina Piątkowska jest dyplomowaną kosmetolożką. Studia pierwszego stopnia ukończyła w 2014 roku. W 2020 roku uzyskała certyfikat z zakresu obsługi lasera MonaLisa Touch. W Gabinetach Medycznych Twój Doktor wykonuje laserowy lifting twarzy, szyi i dekoltu, redukcję rozstępów oraz blizn, zabiegi złuszczania skóry twarzy za pomocą kwasów oraz mezoterapię skóry głowy. Specjalizuje się w zabiegach odmładzania oraz pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także redukcji ich niedoskonałości. Wciąż doskonali się, na bieżąco śledzi nowości z świata kosmetologi oraz na bieżąco uzupełnia swoją wiedzę. Na codzień zajmuje się również obsługą recepcji.

Karolina Kwiatek jest dyplomowaną fizjoterapeutką. Studia magisterskie ukończyła na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
W Gabinetach Medycznych Twój Doktor wykonuje plastrowanie dynamiczne czyli kinesiotaping. Metoda ta jest jedną z bezpiecznych i nieinwazyjnych metod uzupełniających rehabilitację – szczególnie u kobiet w okresie okołoporodowym oraz ciążowym. W zależności od aplikacji możemy np. usprawnić pracę mięśni brzucha, zmniejszyć obrzęki, złagodzić bóle kręgosłupa czy nawet działać profilaktycznie przeciwko powstawaniu rozstępów.
Pani Karolina dodatkowo specjalizuje się w pracy ze starszymi dziećmi i młodzieżą – zajmuje się korygowaniem wad postawy i kręgosłupa/skolioz. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, aby poszerzać swoją wiedzę z dziedziny fizjoterapii. Na codzień zajmuje się również obsługą recepcji.