Metoda Pelleve jest jednym z najnowocześniejszych, niechirurgicznych rozwiązań pomagających utrzymać młody wygląd skóry. Stanowi ewidentny przełom w skutecznym powstrzymywaniu procesów starzenia się skóry i usuwania jej niedoskonałości.Dzięki zabiegowi temu i wykorzystaniu najnowszych urządzeń emitujących fale radiowe możemy uzyskać widoczną poprawę wyglądu skóry, jej lepsze napięcie, a także wyraźny efekt odmłodzenia.

Niechirurgiczny lifting metodą Pelleve stosowany jest zarówno na: twarz, szyję, dekolt, piersi, brzuch i pośladki.

Stosowanie metody Pelleve łączy się z wykorzystaniem urządzenia emitującego wysokiej częstotliwości fale radiowe, które podczas styczności ze skórą wytwarzają wewnątrz tkanek ciepło, a fibroblasty produkują więcej kolagenu. Dotychczas zwiotczałe, tworzące zmarszczki włókna, czym prędzej ulegają skurczeniu, doprowadzając do efektu wygładzenia skóry. Niemniej, pełnego efektu zabiegu face liftingu musimy spodziewać się po około miesiącu cierpliwego czekania, bowiem tyle właśnie zajmuje fibroblastom wytworzenie nowego kolagenu. Fale radiowe pobudzają więc naturalne procesy regeneracyjne w naszej skórze i twarz zyskuje niejako nowe „rusztowanie”, a nam w sposób widoczny ubywa lat.

Zabieg metodą Pelleve odbywa się bez bólu, bez ingerencji chirurgicznej, bez blizn, rekonwalescencji i powikłań, jest bezpieczna, nieinwazyjna, a zaraz po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć, bowiem nie zostawia on żarnych widocznych śladów. Metoda ta, poza skupieniem wokół okolic twarzy, pozwala ponad to ujędrnić skórę niemal całego ciała : ramion (szczególnie w ich wewnętrznej części), brzucha, ud, pośladków oraz piersi. W odróżnieniu od laserów, z których nie wolno korzystać w okresie letnim, zabieg metodą Pelleve można wykonać o każdej porze roku. Dodatkowo – system Pelleve otrzymał zezwolenie FDA i mogą korzystać z niej również osoby młode.

Zabieg Pelleve wykonywany jest przy użyciu urządzenia – Surgitron Dual RF, a czas trwania szacuje się w zakresie 45-60 minut, w zależności od obejmowanego metodą obszaru. Po takim liftingu, w odróżnieniu od inwazyjnych sposobów odmładzania własnego ciała, możemy od razu wrócić do domu i następnego dnia udać się do pracy.

Nie obejdzie się jednak bez przeciwskazań do wykonania owego liftingu, bowiem: uszkodzenia skóry oraz stany zapalne występujące w miejscu planowanego zabiegu, zaburzenia krążenia czy ciąża dyskwalifikują kandydata do zabiegu. Metody z wykorzystaniem urządzeń emitujących fale radiowe nie wykonamy także u osób posiadających wszczepiony rozrusznik lub ciała metalowe.

Zapraszamy do telefonicznej rejestracji!

Ewa Paszkiewicz-Juszczak
Specjalista ginekolog położnik, ginekolog dziewczęcy

Troska o wasze zdrowie jest naszym powołaniem.

+48 607 811 911

gabinety@twojdoktor.eu

ul. Oliwkowa 35, 80-175 Gdańsk