Gabinety Medyczne Twój Doktor

Obecnie przeglądasz: Plastyka powiek

Plastyka powiek

Plastyka powiek górnych i dolnych jest zabiegiem chirurgicznym mającym na celu uzyskanie efektu odmłodzenia spojrzenia. Najczęstszą motywacją do jej wykonania jest chęć uzyskania młodszego wyglądu oczu, usunięcia zmian powiek związanych z procesem starzenia się.

Wskazaniem do wykonania plastyki powiek jest zwiotczenie lub nadmiar skóry powiek górnych i/lub dolnych, co może nadawać twarzy zmęczony wygląd oraz nawet utrudniać wykonanie makijażu. W przypadku zmian w obrębie powiek górnych, możemy mieć również pogorszenie widzenia związane z ograniczeniem jego pola od góry i skroni, co znacząco utrudnia prowadzenie samochodu i uprawianie sportów.

Celem plastyki powiek jest usunięcie nadmiaru zwiotczałej skóry powiek oraz, w razie potrzeby, również tkanki tłuszczowej. Sam zabieg trwa około 1,5 godziny. Nacięcie skóry wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym, w naturalnych fałdach powiek, dzięki czemu po wygojeniu blizna nie jest prawie wcale widoczna. W końcowym etapie operacji, zakładane są bardzo cienkie szwy zabezpieczające ranę. Usuwa się je po 5-7 dniach. Po zabiegu mogą występować obrzęk oraz zaczerwienienie lub zasinienie powiek, które zazwyczaj ustępują w ciągu 2 tygodni.

Ostateczny efekt uzyskuje się po kilku tygodniach od operacji. Twarz wydaje się być młodsza i bardziej wypoczęta. Nie należy natomiast oczekiwać radykalnej zmiany wyglądu oraz zmiany odbioru własnej osoby przez otoczenie.

Procedura poprzedzona jest zawsze konsultacją lekarską. Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów okulistyki, posiadających wieloletnie doświadczenie w chirurgii, zdobyte zarówno w Polsce, jak również za granicą.

Chirurgiczna plastyka powiek
Plastyka powiek górnych 2400 zł
Plastyka powiek dolnych 3600 zł

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 607 811 991

Wypełnij proszę poniższe pola, skontaktujemy się w ciągu 24h!

Imię jest wymagane.

IF YOU ARE HUMAN PLEASE LEAVE THIS BOX BLANK!!!

×

Umów wizytę

Adres
Oliwkowa 35
80-175 Gdańsk - Szadółki
Telefony do Rejestracji
+48 607 811 991
+48 887 811 991
Rejestracja ONLINE
Ewa Paszkiewicz - ZnanyLekarz.pl
E-mail
gabinety@twojdoktor.eu
×

Pytanie

Wypełnij proszę poniższe pola, skontaktujemy się w ciągu 24h!

Imię jest wymagane.

IF YOU ARE HUMAN PLEASE LEAVE THIS BOX BLANK!!!

×
Telefony do Rejestracji
+48 607 811 991
+48 887 811 991
E-mail
gabinety@twojdoktor.eu
×