Gabinety Medyczne Twój Doktor

Obecnie przeglądasz: Ginekologia Estetyczna

Ginekologia estetyczna:

Obecnie medycyna estetyczna, operacje plastyczne kojarzą się nam zazwyczaj z upiększaniem ciała i kaprysem kobiet. Operacje plastyczne są coraz bardziej popularne i dostępne nie tylko dla „znanych” ze świata show biznesu. Ceny spadają, ofert na rynku jest ogromna ilość, a kobiety czują większą presję na upiększanie siebie ze strony koleżanek, znajomych.

A co z ginekologią estetyczną? Jak się okazuje, jest wiele kobiet, które otwarcie mówią, że nie są zadowolone ze swojego wyglądu miejsc intymnych. Co ważniejsze, często chodzi tu o dyskomfort podczas współżycia z partnerem, nasze poczucie wartości i pewność siebie. O to co nie widać na zewnątrz należy dbać tak samo jak o miejsca, części ciała widoczne dla ogółu. Pamiętajmy, że proces starzenia dotyczy całego naszego ciała.

Ginekologia estetyczna ma na celu poprawę wyglądu i atrakcyjności żeńskich narządów płciowych oraz polepszenie ich funkcji seksualnych. Zabiegi z tego zakresu prowadzą do poprawy poczucia własnej samooceny i komfortu psychicznego leczonych kobiet – ma to również znaczenie dla poprawy wizerunku kobiety w oczach jej partnera. Zabieg pomaga usunąć psychiczną barierę związaną z wyglądem narządów płciowych i powoduje, że kobieta nabiera pewności siebie, dzięki czemu czerpie większą satysfakcję z życia seksualnego.

Oferowane usługi:

Nazwa zabiegu:Cena:
Plastyka warg sromowych większych i mniejszych4000 – 5000 zł
Odmładzanie okolic intymnych kobiety laserowo3000 zł
Odtwarzanie błony dziewiczej 2500zł
Uwypuklanie, powiększanie punktu G 2500 zł
Usuwanie włókniaków okolicy intymnej z badaniem histopatologicznym 400 – 500 zł
Epilacja laserowa bikini 300 – 500 zł
Likwidacja rozstępów pociążowych (strechcer), 4 zabiegi 1500 zł
Likwidacja rozstępów pociążowych (strechcer), 4 zabiegi z pelleve 2500 zł

Niektóre zabiegi wykonywane są we współpracy z renomowanymi Klinikami: Holistic Clinic oraz Perfect Medica.

Dla kogo są takie zabiegi?

Zabiegi ginekologii estetycznej szczególnie są dedykowane kobietom, które nie w pełni są usatysfakcjonowane wyglądem swoich narządów płciowych lub odczuwają dyskomfort podczas pożycia seksualnego. Najczęściej te dolegliwości są związane z wadą budowy pochwy czy warg sromowych. Nie ma to nic wspólnego z zachcianką na operacje plastyczne. Taka deformacja powoduje duży ból podczas normalnego funkcjonowania czy uprawiania sportu.

Kolejna grupa kobiet korzystająca z ginekologii estetycznej to wieloródki. Nie trzeba mieć gromadki dzieci, często po drugim porodzie kobiety zgłaszają się do lekarzy z takimi dolegliwościami jak nietrzymanie moczu, rozciągnięta i zdeformowana pochwa czy hemoroidy. Wiele z nas się do tego nie przyznaje i cierpi w samotności. Czy warto?

Jest jeszcze jedna rzecz godna uwagi. Nasze zadowolenie z pożycia seksualnego. Wszystkie po współżyciu mówimy, że było super, by nie zrobić przykrości partnerowi, a w środku czujemy niedosyt. Czy to wina partnera, który za mało się starał, czy nasza, bo nie potrafimy się skupić? Orgazm to rzecz wciąż badana przez naukowców i do końca nie wyjaśniona. Ponoć po trzydziestce kobiety osiągają swój szczyt doznań. Może jest tak, że kobiety dojrzałe i współżyjące wiele lat lepiej znają swoje ciało i wiedzą czego potrzebują podczas stosunku. Dodatkowo mamy coś takiego jak punkt G. Może nie każda z nas go wykorzystuje w pełni i stąd takie statystyki, że ponoć tylko 80% kobiet przeżywa orgazm. I właśnie tutaj pomoże zabieg ginekologii estetycznej, po którym „fajerwerki” gwarantowane.


Podsumowując, najczęściej wykonywane są następujące zabiegi:

  1. . Plastyka warg sromowych większych i mniejszych.

  2. . Korekcja defektów poporodowych, plastyka pochwy.

  3. . Odmładzanie okolic intymnych kobiety.

  4. . Odtwarzanie błony dziewiczej.

  5. . Uwypuklanie, powiększanie punktu G.

Każda kobieta zasługuje by być piękną, kochaną i pożądaną więc jeśli jest coś co Was niepokoi w zdrowiu intymnym zapraszamy na konsultacje.

Wypełnij proszę poniższe pola, skontaktujemy się w ciągu 24h!

Imię jest wymagane.

IF YOU ARE HUMAN PLEASE LEAVE THIS BOX BLANK!!!

×

Umów wizytę

Adres
Oliwkowa 35
80-175 Gdańsk - Szadółki
Telefony do Rejestracji
+48 607 811 991
+48 887 811 991
Rejestracja ONLINE
Ewa Paszkiewicz - ZnanyLekarz.pl
E-mail
gabinety@twojdoktor.eu
×

Pytanie

Wypełnij proszę poniższe pola, skontaktujemy się w ciągu 24h!

Imię jest wymagane.

IF YOU ARE HUMAN PLEASE LEAVE THIS BOX BLANK!!!

×
Telefony do Rejestracji
+48 607 811 991
+48 887 811 991
E-mail
gabinety@twojdoktor.eu
×