Gabinety Medyczne Twój Doktor

Obecnie przeglądasz: Jesienne promocje!

Jesienne promocje!

Kobietki, z racji tego, iż za oknami jesiennie zaczyna się dzień, mamy dla was jesienną promocję!
W te coraz to chłodniejsze dni, kiedy to liście spadają z drzew, spadają i ceny.Do końca roku zapraszamy was do skorzystania z jednej z dwóch form antykoncepcji długoterminowej – implantu antykoncepcyjnego IMPLANONU NXT oraz antykoncepcyjnej wkładki wewnątrzmacicznej system Jaydess, w promocyjnej cenie 600zł.
W ramach pakietu promocyjnego oferujemy: badanie ginekologiczne w ramach wizyty wraz z cytologią, chyba, że pacjentka posiada aktualny wynik badania cytologicznego szyjki macicy (nie dłużej niż pół roku od ostatniego badania) oraz USG piersi oraz założenie wybranego systemu antykoncepcji.
Oba implanty hormonalne zakładane są na okres lat trzech, z możliwością swobodnego usunięcia przed terminem końcowym, a obowiązkowego usunięcia po upływie terminu ważności.

Metody antykoncepcji długoterminowej są uznawane za jedne z najwygodniejszych, a zarazem najbardziej skutecznych form zapobiegania niechcianej ciąży. Przede wszystkim nie trzeba stosować ich codziennie. W zależności od metody, antykoncepcję długoterminową stosuje się raz na miesiąc, raz na 3 lata lub nawet co 5 lat. W przedstawionej poniżej ofercie prezentujemy implanty hormonalne zakładane na okres 3 lat: implant antykoncepcyjny IMPLANON NXT oraz antykoncepcyjną wkładkę wewnątrzmaciczną system Jaydess.

IMPLANON NXT jest nowoczesną, odwracalną, hormonalną formą antykoncepcji długodziałającej. Jest to niewielki, bardzo cienki i zarazem giętki implant o długości 4cm i średnicy 2mm, w swym składzie zawierający wyłącznie progestagen. Umieszczany jest przez lekarza pod skórą, w dyskretnym miejscu, po wewnętrznej stronie ramienia ręki niedominującej.
Założony IMPLANON zapobiega nieplanowanej ciąży poprzez uwalnianie niewielkich dawek progestagenu, działając dwojako: zapobiega uwalnianiu komórek jajowych z jajników (hamuje owulację) oraz utrudnia migrację plemników poprzez zwiększenie lepkości śluzu w szyjce macicy.
Implant ten wykazuje 99% skuteczności w zapobieganiu nieplanowanej ciąży, a ponieważ nie zawiera estrogenu, można stosować go podczas karmienia piersią.
Po usunięciu implantu antykoncepcyjnego płodność wraca w kolejnym cyklu miesiączkowym.

System Jaydess to najmniejszy z dostępnych wewnątrzmacicznych systemów hormonalnych występujący w postaci niewielkiej wkładki (28x30mm) o kształcie litery T, uwalniający jeden rodzaj hormonu, małą dawkę lewonorgestrelu, jako substancji czynnej.
Stosowanie tej metody antykoncepcji skierowane jest głównie do kobiet dotychczas nierodzących, oraz tych, które nie rodziły drogą naturalną. Niemniej, nie umniejsza to temu, iż po upływie 6 tygodni od porodu można rozpocząć stosowanie wkładki.
Po wprowadzeniu do macicy system Jaydess działa miejscowo, stale uwalniając malejące dawki lewonorgestrelu i zapobiega ciąży w trojaki sposób: poprzez zagęszczenie się śluzu szyjki macicy, poprzez upośledzanie ruchu i aktywności plemników oraz poprzez ścieńczenie wyściółki macicy.
Skuteczność od momentu wprowadzenia, aż do usunięcia – co nastąpić może w każdym, choć nie dłuższym niźli 3 lata, zależnym od pacjentki terminie – wynosi ponad 99%. Zgodnie z przytaczanymi przez producenta wynikami badań klinicznych, większość kobiet które zdecydowały się zajść w ciążę urodziło dziecko w ciągu roku po usunięciu wkładki Jaydess. Jest to wynik taki sam jak w przypadku kobiet nie stosujących antykoncepcji.
Oba zabiegi, wraz z pakietem niezbędnych badań, do końca bieżącego roku oferujemy w cenie 600zł.

Ewa Paszkiewicz-Juszczak
Specjalista ginekolog położnik, ginekolog dziewczęcy

Wypełnij proszę poniższe pola, skontaktujemy się w ciągu 24h!

Imię jest wymagane.

IF YOU ARE HUMAN PLEASE LEAVE THIS BOX BLANK!!!

×

Umów wizytę

Adres
Oliwkowa 35
80-175 Gdańsk - Szadółki
Telefony do Rejestracji
+48 607 811 991
+48 887 811 991
Rejestracja ONLINE
Ewa Paszkiewicz - ZnanyLekarz.pl
E-mail
gabinety@twojdoktor.eu
×

Pytanie

Wypełnij proszę poniższe pola, skontaktujemy się w ciągu 24h!

Imię jest wymagane.

IF YOU ARE HUMAN PLEASE LEAVE THIS BOX BLANK!!!

×
Telefony do Rejestracji
+48 607 811 991
+48 887 811 991
E-mail
gabinety@twojdoktor.eu
×